Loading...
Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Zakletá princezna
06:25 Dívka od vedle
08:25 Polina a její magické dobrodružství
09:55 Lhář na plný úvazek
11:40 První láska
13:15 Arthur a Maltazardova pomsta
15:05 Podivuhodná dobrodružství vlčího chlapce
16:40 Když láska klepe na dveře
18:15 Po stopách Marsupilamiho
20:15 Ve jménu ďábla
22:10 Plán útěku 2
23:55 Palm Springs
01:20 Bod zlomu
03:10 Který je ten pravý?
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Krimi
09:50 Súdna sieň ST
10:50 Súdna sieň ST
12:30 Súdna sieň ST
13:25 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
15:30 Top Star
17:15 Riskuj!
19:00 Krimi
20:20 Šport
23:10 Sedem
00:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov
01:10 Myšlienky vraha VI.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
07:30 Letecké katastrofy
08:45 Vojna aukcií
09:35 Vražedné čísla I. + II.
10:20 Vražedné čísla I. + II.
11:25 Riskuj!
14:40 Policajti v akcii AD ST
16:45 Letecké katastrofy
18:45 Naši II. ST
19:30 Profesionáli AD ST
20:30 Svätý
23:00 Bláznivá dovolenka v Thajsku
01:10 Profesionáli AD ST
02:10 Mafstory
03:00 Šťastie v nešťastí
03:25 Chlpatí šampióni I.
04:15 Tajomstvá úchvatných záhrad
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:05 Diagnóza: Vražda VII.
05:50 Diagnóza: Vražda VII.
06:50 Súdna sieň ST
07:55 Prvé oddelenie AD ST
08:35 Prvé oddelenie AD ST
09:10 Vraždy v Midsomeri XIX.
11:30 Diagnóza: Vražda VII.
12:55 Diagnóza: Vražda VII.
13:55 Dr. House VI.
14:55 Dr. House VI.
15:55 Vraždy v Midsomeri XIX.
18:00 Vražedné čísla II.
19:00 Vražedné čísla II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 Dr. House VI.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI.
23:00 Súkromné očko III.
23:55 Jedna svadba, jeden pohreb
00:55 Policajti v akcii AD ST
01:40 Policajti v akcii AD ST
02:30 Myšlienky vraha VI.
03:10 Jedna svadba, jeden pohreb
03:50 Súdna sieň ST
04:35 Prvé oddelenie AD ST
04:55 Prvé oddelenie AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:35 Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
08:40 Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
12:50 Hokej - Extraliga
15:35 FIS Svetový pohár freestyle
17:30 Štúdio - Futbal Slovnaft Cup
17:55 Futbal - Slovnaft Cup semifinále
20:25 Volejbal Extraliga ženy
22:50 FIS Svetový pohár freestyle
01:15 Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024
02:10 Stolný tenis
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:05 Sníček a Dúhalka
05:20 Fidlivareška
05:40 Knihy od Stonožky
05:45 Viking Vicky
06:00 Matematické príšerky I.
06:25 Tom Gates II.
06:40 Okido III.
06:55 Strážcovia Trstinového mora
07:05 Lloyd a muchy
07:20 Ronja, lúpežníkova dcéra
07:45 Mechamato
08:10 Fíha tralala
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Odbodkovia I.
08:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:00 Požiarnik Sam X.
09:15 Zvierací ochrancovia
09:35 Plamienok a štvorkolky I.
10:00 Strážcovia Trstinového mora
10:10 Rybičky Flip a Flap II.
10:20 Mia a čarovné ihrisko I.
10:30 Mestská farma Lellobee
10:30 Mestská farma Lellobee
10:35 Digley a Dazey
10:35 Digley a Dazey
10:45 Naše prasiatko
10:45 Naše prasiatko
10:50 Moe a jeho šou I.
11:05 Strašidielka
11:10 Idefix
11:20 Zvieratká
11:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
12:05 Odbodkovia I.
12:20 Bambuľko a Bulienka I.
12:30 Barbapapa II.
12:40 Medzi nami zvieratkami
12:45 Máša a medveď V.
12:55 Požiarnik Sam X.
13:10 Knihy od Stonožky
13:20 Fíha tralala
13:30 Deti z farmy
13:45 Volám sa Caillou V. ST
14:10 Ovečka Shaun III.
14:20 Máša a medveď V.
14:35 Zvieratká
14:50 Tajomstvá Medovej doliny
15:00 MalinyJamológia 2
15:10 Strašidielka
15:20 Chrumka a Čipsík I.
15:35 Bambuľko a Bulienka I.
15:45 Angličanina
15:55 Strašidielka
15:55 Strašidielka
16:05 Máša a medveď V.
16:20 Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.
16:25 Moe a jeho šou I.
16:45 Tom Gates II.
17:00 Ronja, lúpežníkova dcéra
17:30 Knihy od Stonožky
17:40 Idefix
17:55 Ovečka Shaun III.
18:05 Lloyd a muchy
18:20 Mia a čarovné ihrisko I.
18:30 Digley a Dazey
18:30 Mestská farma Lellobee
18:35 Naše prasiatko
18:45 Plamienok a štvorkolky I.
19:15 Deti z farmy
19:30 Zvierací ochrancovia
19:50 Ruby z dúhy I.
20:05 Strážcovia Trstinového mora
20:10 Zvieratká
20:30 Mechamato
20:55 Chrumka a Čipsík I.
21:10 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:40 Volám sa Caillou V. ST
22:05 Strážca vesmíru Roger
22:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:45 Viking Vicky
23:00 Kúzlovanie
23:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
23:40 Tom Gates II.
23:55 Malí fidlikanti
00:10 Okido III.
00:25 Zabi nudu!
00:30 Zabi nudu!
00:40 Knihy od Stonožky
00:50 Fidlivareška
01:10 MalinyJamológia 2
01:25 Zabi nudu!
01:30 Zabi nudu!
01:40 Knihy od Stonožky
01:50 Kikirikí
01:50 Kikirikí
01:55 Kikirikí
02:05 Sníček
02:10 Sníček
02:25 Mestská farma Lellobee
02:30 Knihy od Stonožky
02:40 Rapotáčik
02:50 Kúzlovanie
03:05 Máša a medveď V.
03:15 Sníček
03:20 Sníček
03:35 Digley a Dazey
03:40 Rapotáčik
03:50 Knihy od Stonožky
04:00 Tom Gates II.
04:15 Volám sa Caillou V. ST
04:40 Fíha tralala
04:50 Malí fidlikanti
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Krimi
08:30 Šport
09:00 Ráno naživo s JOJ 24
10:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:30 Štúdio JOJ 24
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:30 Štúdio JOJ 24
17:00 Udalosti o 17:00
18:00 Analýzy 24
19:00 Krimi
20:10 Analýzy 24
21:10 Krimi
21:40 Štúdio JOJ 24
22:00 Udalosti o 22:00
22:30 24 podcast
00:50 Krimi
01:15 Analýzy 24
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:20 Analýzy 24