Loading...
Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:05 Princezna a profesor
07:45 Pes, který zachránil Halloween
09:20 Různé chutě světa
11:05 Princezna rebelka
12:45 Hlas lásky
15:05 Ledová sezóna
16:45 Mimořádný sen
18:30 Podoby lásky
20:15 Mrazivá past
22:10 Samec
23:55 Kandahar
01:50 Operace kolibřík
03:40 Lassie se vrací
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:25 Krimi
07:35 Naši V. ST
08:15 Labková patrola VI.
08:45 SpongeBob SquarePants X.
09:20 Krúdovci
11:15 Cesta okolo sveta za 80 dní
13:55 Rande v Ríme
16:50 Na chalupe ST
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Iveta
21:30 Román pre pokročilých
23:35 Do práce!
01:50 Prvé oddelenie II. AD ST
03:05 Na chalupe ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:10 Hoď svišťom AD ST
05:55 Veľké upratovanie V.
07:15 Veľké upratovanie V.
08:20 Na chalupe
14:05 Sanitka
15:25 Chlapci a chlapi
16:50 FIS Svetový pohár slalom muži
18:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:35 Profesionáli III. AD ST
20:30 Lúpež po taliansky
23:00 Pilot: Boj o prežitie
01:05 Smrť v Šanghaji
02:50 Kinosála
03:00 Veľké upratovanie V.
03:40 Veľké vlakové putovanie VI.
04:40 Šťastie v nešťastí
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Policajti v akcii AD ST
06:25 Policajti v akcii AD ST
07:10 Vraždy v Midsomeri XXII.
09:30 Súkromné očko
10:45 Súkromné očko
12:00 Detektív z kuchyne: Zápražka dňa
13:55 Columbo
16:00 CSI: Vegas I.
16:55 CSI: Vegas I.
18:00 Klamári II.
19:00 Klamári II.
20:10 Zelenáč II.
21:00 Zelenáč II.
21:55 Cardinal III.
22:55 Cardinal III.
23:50 Vraždiace páry XIV.
00:45 Dr. Dokonalý ST
01:35 Dr. Dokonalý ST
02:10 Cardinal III.
02:55 Cardinal III.
03:35 Vraždiace páry XIV.
04:15 Súdna sieň ST
04:45 Policajti v akcii AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:15 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
07:00 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
09:00 LIV Golf Tour
10:45 FIS štúdio
11:00 FIS Svetový pohár Super G ženy
13:00 LIV Golf Tour
13:55 Futbal - 2. liga
16:50 Hokej - Extraliga
19:40 FIS štúdio
20:00 FIS Svetový pohár slalom muži
21:25 FIS Beh na lyžiach
23:15 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
00:40 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
02:15 LIV Golf Tour
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Pat a Mat
05:10 Pat a Mat
05:20 Babička, rozprávaj!
05:35 Ekofaktor
05:45 Viking Vicky
06:25 Tom Gates
06:50 Lloyd a muchy
07:05 Mechamato
07:30 Sníček a Dúhalka
07:45 Zvieratká
07:55 Zoopark
08:15 Fíha tralala
08:25 Hanička a Murko pre najmenších
08:35 Odbodkovia I.
08:50 Jojko oslávencom
08:50 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
09:00 Angličanina
09:25 Plamienok a štvorkolky I.
09:50 Knihy od stonožky
10:00 Mia a čarovné ihrisko I.
10:10 Mestská farma Lellobee
10:10 Mestská farma Lellobee
10:20 Digley a Dazey
10:20 Digley a Dazey
10:25 Naše prasiatko
10:25 Naše prasiatko
10:35 Labková patrola VI.
11:00 Strašidielka
11:05 Štaflík a Špagetka
11:20 Moe a jeho šou II.
11:35 Babička, rozprávaj!
11:50 Zvierací ochrancovia
12:05 Rybičky Flip a Flap II.
12:15 Barbapapa II.
12:25 Máša a medveď V.
12:35 SpongeBob v nohaviciach VIII.
13:00 Deti z farmy
13:15 Bambuľko a Bulienka I.
13:25 Hanička a Murko pre najmenších
13:35 Ekofaktor
13:50 Volám sa Caillou V. ST
14:15 Fíha tralala
14:25 Zvierací ochrancovia
14:45 Bambuľko a Bulienka I.
14:55 MalinyJAMológia
15:15 Ovečka Shaun II.
15:30 Strážcovia Trstinového mora
15:45 Angličanina
16:05 Štaflík a Špagetka
16:15 Moe a jeho šou I.
16:35 Mechamato AD
17:00 Knihy od stonožky
17:15 Zvieratká
17:30 Strašidielka
17:40 Babička, rozprávaj!
17:55 Labková patrola VI.
18:20 Mestská farma Lellobee
18:30 Tajomstvá Medovej doliny
18:45 Jojko oslávencom
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Jojko oslávencom
18:55 Zoopark
19:20 Plamienok a štvorkolky I.
19:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
20:15 Mechamato
20:45 Chrumka a Čipsík I.
21:00 Volám sa Caillou V. ST
21:30 Strážca vesmíru Roger
21:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:10 Viking Vicky
22:25 Kúzlovanie
22:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
23:00 Tom Gates
23:15 Malí fidlikanti
23:30 Knihy od stonožky
23:40 Zabi nudu!
23:45 Zabi nudu!
23:55 Fidlivareška
00:15 MalinyJAMológia
00:30 Digley a Dazey
00:35 Zabi nudu!
00:40 Zabi nudu!
00:50 Knihy od stonožky
01:00 Kikirikí
01:05 Kikirikí
01:10 Sníček
01:20 Sníček
01:35 Kúzlovanie
01:45 Rapotáčik 3
01:55 Digley a Dazey
02:00 Naše prasiatko
02:00 Naše prasiatko
02:05 Kúzlovanie
02:20 Jojo, to vážne?!
02:35 Sníček
02:45 Sníček
03:00 Hanička a Murko pre najmenších
03:10 Knihy od stonožky
03:20 Tom Gates
03:35 Volám sa Caillou V. ST
04:00 Fíha tralala
04:10 Malí fidlikanti
04:25 Sníček a Dúhalka 2
04:45 Fidlivareška
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 NOVINY TV JOJ
05:30 ROZHOVORY 24
06:00 24 PODCAST
06:45 KRIMI
07:10 NOVINY TV JOJ
07:55 JOJ ZDRAVIE
08:45 ŠPORT
09:00 NOVINY
09:30 24 MINÚT
10:00 NA HRANE
11:00 NOVINY
11:30 SVET 24
12:00 NOVINY
12:30 REGIÓNY 24
13:00 POPOLUDNIE NAŽIVO S JOJ 24
16:10 LEKÁR A IMUNITA
17:00 UDALOSTI 17
18:00 SPEKTRUM 24
19:00 KRIMI
19:30 NOVINY TV JOJ
20:10 VOĽBY 2023 - PREDVOLEBNÁ DEBATA
20:40 SVET 24
21:10 KRIMI
21:40 ROZHOVORY 24
22:00 UDALOSTI 22
22:30 SME V KAVIARNI
00:00 NOVINY TV JOJ
00:30 ŠPORT A POČASIE
00:50 KRIMI
01:15 24 MINÚT
01:40 JOJ HISTORY
02:00 VOĽBY 2023 - PREDVOLEBNÁ DEBATA
03:00 24 PODCAST
04:00 ŠTÚDIO JOJ 24
04:30 SPEKTRUM 24